Охорона британського прем’єра забула в поїзді секретні документи | Телеграф

Охорона британського прем’єра забула в поїзді секретні документи

У понеділок Британію «розірвав» черговий грандіозний скандал, який стався після того, як один з пасажирів вагонів першого класу в поїзді, який прямував з Лондона в Едінбург, виявив секретний план пересування прем’єр-міністра Великобританії Терези Мей.

Згідно опублікованої виданням Telegraph інформації, один з пасажирів потягу виявив пакет документів з грифом «Цілком таємно», в якому знаходилися документи канцелярії керівника британського уряду, а також детальний графік планів чиновника, включаючи час і маршрути пересування.

Співробітники поліції, яким пильний громадянин передав загублені співробітниками спецслужб документи, виявили, що в них докладно описувалися всі маршрути пересування Терези Мей в ході її візиту до Шотландії. У них навіть вказувалася точна адреса готелі, в якій британський прем’єр повинна була зупинитися.

Журналісти Telegraph вказують, що втрата співробітниками спецслужб даних документів поставила під серйозну загрозу національні інтереси Великобританії, особливо в світлі того, що в них була інформація про підготовлювані телефонних переговорах з генеральним секретарем НАТО Йенсом Столтенбергом, а також про майбутній діловий вечер з керівником британського казначейства. В ході ділової вечері Тереза Мей планувала обговорити проблеми, з якими останнім часом стикається кредитно-фінансова система цієї країни, а також визначити способи виходу із ситуації.

Нагадаємо, що подібний «прокол» співробітників британських спецслужб, що забезпечують безпеку власного прем’єр-міністра, фіксується вже не перший раз.
У лютому нинішнього року фахівці цієї спецслужби не проконтролювали відключення транспондера на літаку, який перевозив Терезу Мей в США, в результаті чого борт першої особи Великобританії під час усього перельоту міг відслідковуватися з будь-якого мобільного пристрою і, при бажанні, легко збитий терористами.
Джерело: telegraph.co.uk
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *