У Британії з’явився міністр по боротьбі з «підривною діяльністю» | Телеграф

У Британії з’явився міністр по боротьбі з «підривною діяльністю»

Керівництво Великобританії стурбоване розширенням переліку інформаційних та військових загроз, що виходять від бойовиків міжнародних терористичних організацій та «урядів деяких країн, які проводять агресивну зовнішню політику».

З метою контролю за «підривною діяльністю», яку становлять небезпеку для національних інтересів Великобританії країн, британський уряд вирішив заснувати нове міністерство, керівником якого призначено Бен Гаммер.

Новому міністру доведеться налагодити систему захисту жителів Британії від впливу «підривної інформації» та незаконного надходження грошових коштів, що спрямовуються для підкупу чиновників і формування громадської думки, «здатного дестабілізувати демократичну ситуацію в країні».

Нагадаємо, що раніше керівник зовнішньополітичного відомства Великобританії Борис Джонсон заявив, що уряд країни не володіє в достатньому обсязі інформацією, що підтверджує втручання Росії в демократичні процеси, що відбуваються в західних країнах, але вважає, що Москва «цілком здатна на подібні дії».
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *