ФРН готується до відбиття нових кібератак | Телеграф

ФРН готується до відбиття нових кібератак

Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель вважає, що в даний час існує досить великий ризик здійснення членами міжнародних хакерських угруповань масштабних кібератак на критично важливу інфраструктуру ФРН.

Виступаючи на зустрічі з членами Асоціації регіональних комунальних підприємств, керівник німецького уряду заявила, що забезпечення надійного захисту конфіденційної і персональної інформації є пріоритетом у роботі співробітників спецслужб країни.

Незважаючи на оновлення стратегії кібербезпеки Німеччини, окремі об’єкти німецької інфраструктури досі мають уразливості і можуть бути виведені з ладу досвідченими хакерами, які фінансуються урядом інших країн.

У зв’язку з цим, канцлер Німеччини порекомендувала керівникам комунальних підприємств країни набагато більш активно зайнятися зміцненням кібербезпеки, забезпечуючи власні комп’ютерні мережі і сервери найбільш сучасними системами антивірусного захисту.

Нагадаємо, що в січні поточного року уряд Великобританії також заявив про отриману розвідслужбами інформацію, яка свідчить про підготовку членами міжнародних груп хакерів серії потужних кібератак, здатних на деякий час паралізувати роботу комунальних служб, спровокувавши в країні хаос і масові заворушення.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *