Британські спецслужби не прослуховували Дональда Трампа | Телеграф

Британські спецслужби не прослуховували Дональда Трампа

Британські спецслужби не отримували ніяких незаконних прохань від адміністрації Барака Обами і не здійснювали прослуховування розмов кандидатів на пост президента США.

Подібну заяву зробили офіційні представники Центру урядового зв’язку Великобританії, коментуючи інформацію, що з’явилася в деяких американських ЗМІ інформацію про причетність розвідслужб цієї країни до встановлення спеціальних технічних пристроїв в хмарочосі Trump Tower, в якому проживав на той час кандидат у президенти США Дональд Трамп.

Газета Financial Times опублікувала статтю, в якій було оприлюднено відповідну заяву прес-служби ЦПСВ.

У повідомленні вказується, що висловлювання ведучого телеканалу Fox News Ендрю Наполітано про те, що британські фахівці забезпечували прослуховування телефонних та інших розмов Дональда Трампа під час його знаходження в приміщеннях Trump Tower, є «абсолютною нісенітницею» і не відповідають дійсності.

Раніше ведучий однієї з програм телеканалу Fox News звинуватив британські спецслужби в організації стеження за кандидатом в американські президенти Дональдом Трампом, а також у встановленні ними спеціальної прослуховуючої апаратури в Trump Tower, який був передвиборним штабом кандидата від Республіканської партії.

При цьому, замовниками проведення такої незаконної діяльності були представники адміністрації президента Барака Обами, який робив все можливе для того, щоб наступним американським президентом стала його протеже з Демократичної партії Хіларі Клінтон.

16 березня керівництво спеціального комітету з розвідки Конгресу США заявило, що у нього немає ніяких достовірних даних про причетність членів адміністрації Барака Обами до прослуховування розмов Дональда Трампа. Тим більше, з використанням технічних можливостей розвідслужб іноземної держави.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *