Недавні атаки на банки організували північнокорейські хакери | Телеграф

Недавні атаки на банки організували північнокорейські хакери

Пов’язані зі спецслужбами Північної Кореї хакерські організації здійснили серію потужних кібератак, жертвами яких стали банки і фінансово-кредитні організації 31 країни світу, йдеться в повідомленні агентства Reuters.

Фахівці служби безпеки компанії Symantec провели ретельне розслідування інциденту, пов’язаного зі зломом серверів цілого ряду різних банківських установ, розташованих у різних країнах світу, і прийшли до висновку, що за їх проведенням стоять не лякаючи всіх своїм професіоналізмом «російські хакери», а члени хакерського угруповання Lazarus, що фінансується спецслужбами КНДР.

За словами Еріка Чиєна – провідного експерта служби IT-безпеки компанії Symantec, як мінімум, є чотири вагомих доказів того, що до проведення масованої атаки на фінансово-кредитні організації причетні хакери з Північної Кореї, що входять в досить відоме угрупування Lazarus.

Повідомляється, що в списку постраждалих від інформаційної атаки установ фігурують центральний банк Бангладеш і компанія Sony Entertainment, на сервери і в комп’ютерні мережі яких зловмисники намагалися встановити шкідливе програмне забезпечення.

Керівництво КНДР категорично заперечує причетність власних розвідувальних і спеціальних служб до проведення інформаційної війни та фінансуванню діяльності міжнародної хакерського угруповання Lazarus.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *