Вкравший службову інформацію американський охоронець заробив 43 тисячі доларів | Телеграф

Вкравший службову інформацію американський охоронець заробив 43 тисячі доларів

Викравший конфіденційну інформацію з комп’ютера особи, яку він повинен був охороняти, співробітник американського ЧОПа зміг за короткий час «заробити» 43,8 тисячі доларів.

Американська комісія з цінних паперів і бірж завершила розслідування і пред’явила офіційні звинувачення працівникові однієї з приватних організацій США Тодду Девіду Алперту, який охороняв житловий будинок члена ради директорів корпорації h.j. Heinz Co.

Скориставшись відсутністю господаря, охоронець обстежив персональний комп’ютер останнього, звідки дізнався про передбачувану операцію з продажу цієї компанії, йдеться в повідомленні The Wall Street Journal.

Охоронець негайно придбав 1000 акцій компанії, які негайно продав через півгодини після офіційного оголошення про передачу компанії іншим інвесторам. У результаті подібної діяльності співробітник американського ЧОПа заробив 43,8 тисячі доларів, використовуючи інформацію, отриману незаконним шляхом.

В даний час Тодд Девід Аллерт чекає на рішення американського суду, який може відправити його за ґрати на кілька років за звинуваченням у шахрайстві та використанні інсайдерської інформації.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *