КДБ Білорусі затримав екстремістів, які готували заворушення | Телеграф

КДБ Білорусі затримав екстремістів, які готували заворушення

Головна білоруська спецслужба відзвітувала про проведення широкомасштабної спецоперації, в результаті якої в різних районах республіки вдалося затримати 17 членів злочинної групи, яка готувала організацію безладів та провокацій.

Білоруський телеканал ОНТ продемонстрував відеокадри затримання деяких членів злочинного співтовариства, серед яких були ідентифіковані члени розпущеної в 2000-е роки екстремістської організації правого спрямування «Білий легіон».

У відеосюжеті повідомляється, що в одного з екстремістів за прізвищем Данилов були виявлені і вилучені три карабіни, бронежилет, а також спеціальні пристосування для швидкої зарядки автоматних магазинів.

При проведенні обшуку в квартирі затриманого правоохоронці виявили велику кількість листівок, випущених на Україні в попередні роки і закликали до повалення  влади.

Повідомляється, що представники «Білого легіону», нібито розпущеного близько 15 років тому, продовжували підпільну протиправну діяльність, організовуючи в білоруських лісах спеціальні табори, в яких вчили дітей любити Батьківщину.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *