До теракту в Лондоні могли бути причетні агенти спецслужб | Телеграф

До теракту в Лондоні могли бути причетні агенти спецслужб

Подібну точку зору висловив ветеран групи «Альфа» Ігор Шевчук (Росія), який має величезний досвід ведення розвідувальної та протидиверсійної роботи.

За словами Ігоря Шевчука, навіть фрагментарна інформація про події, що сталися в центрі британської столиці 22 березня, свідчить про те, що організатори терористичного акту організували його на найвищому рівні, що дозволило їм при мінімальних фінансових витратах і людських жертв здійснити резонансний теракт.

З-за неможливості пронести в центр Лондона вибухові речовини, злочинці вирішили використати метод, який показав свою ефективність 4 липня 2016 року на Альпійській набережній Ніцци і 19 грудня того ж року на різдвяному ярмарку в Берліні.

І в тому і в іншому випадку злочинці використовували для вчинення терористичного акту автомобілі, які прямували в натовп людей, що мирно гуляють в найбільш жвавих місцях західноєвропейських міст.

Ігор Шевчук стверджує, що всі ознаки свідчать про те, що організатори нового теракту були чудово обізнані про методи роботи спецслужб і, цілком можливо, самі працюють у таких структурах.

Більш того, спроба приховати від широкої громадськості інформацію про особу злочинця і усіх обставин події, дає черговий привід припустити, що в організації теракту брали участь співробітники британської або дружніх спецслужб.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *