Секретна служба США зажадала додаткове фінансування | Телеграф

Секретна служба США зажадала додаткове фінансування

Охорона Трампа обійдеться платникам податків на 60 мільйонів доларів дорожче
Керівництво Секретної служби США попросила уряд виділити на охорону Дональда Трампа і членів його сім’ї додатково 60 мільйонів доларів, говориться в повідомленні газети The Washington Post.

Згідно з текстом отриманого журналістами документа, складний образ життя членів сім’ї нинішнього президента США передбачає значне збільшення видатків на їх охорону, для чого потрібні додаткові кошти у розмірі 26,8 мільйона доларів.
Ще більше 33 мільйонів доларів необхідні для того, щоб забезпечити надійну охорону самого Дональда Трампа і членів його адміністрації під час офіційних візитів в інші країни, а також для забезпечення безпеки членів делегацій, що прибувають з офіційними візитами в США.
Нагадаємо, що в лютому нинішнього року Адміністративно-бюджетне управління Білого дому відкинуло пропозицію Секретної служби про виділення додаткових коштів для забезпечення безпеки Дональда Трампа та його сім’ї, а також членів американської адміністрації.
Очікується, що необхідні для забезпечення безпеки президента США кошти будуть виділені за рахунок зменшення асигнувань на інші потреби.

 
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *