Шахраї розробили надпотужний скіммер | Телеграф

Шахраї розробили надпотужний скіммер

Члени хакерського угруповання The CC Buddies виставили на продаж новий надпотужний зчитувальний пристрій, що дозволяє шахраям викрадати інформацію з банківських карт громадян зі швидкістю 21 карта в секунду.

Із-за збою в роботі сайту зловмисників, всім користувачам соціальної мережі «ВКонтакте» стала доступною інформація про те, що члени хакерського угруповання The CC Buddies розробили і пропонують кожному бажаючому придбати новий зчитувальний пристрій, що отримав назву Contactless Infusion X6.

Завдяки використанню нових технологій, скіммер Contactless Infusion X6 має досить компактні розміри і його легко можна сховати в складках одягу. На відміну від свого попередника, новий пристрій здатний зчитувати дані банківських карт при наближенні до банківського апарату на 15 сантиметрів.

Для зручності користування розробники нового шкідливого обладнання передбачили наявність браслета, що дозволяє надійно прикріпити його до руки, а також інших аксесуарів.

На випадок, якщо зловмисника затримають співробітники правоохоронних органів, передбачена можливість блокування пристрою і шифрування всієї зібраної незаконним шляхом інформації.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *