Удар США по Сирії | Телеграф

Удар США по Сирії

Як повідомило міністерство оборони США, у відповідності з наказом президента Дональда Трампа збройні сили атакували крилатими ракетами TLAM сирійську авіабазу Шайрат, з якої нібито наносилися удари хімічною зброєю.

Ракети запускалися з американських кораблів, що перебувають у Східному Середземномор’ї (эскадренные міноносці типу Arleigh Burk DDG-78 Porter і DDG-71 Ross). Атака, як повідомляється, була актом відплати сирійському диктатору за застосування хімічної зброї 4 квітня 2017 року.

Запуск крилатої ракети TLAM c американського ескадреного міноносця DDG-71 Ross, 07.04.2017 (с) міністерство оборони США Удар був нанесений в 4:40 ранку за європейським часом. Всього було запущено 59 ракет, які вразили злітну смугу, ангари, літаки, склади ПММ, системи ППО і РЛС. При цьому американські сили зробили все можливе, щоб уникнути жертв серед мирного населення.

Згідно із заявою Пентагону, російська угруповання була сповіщена про ударі за допомогою наявних каналів комунікації. Міністерство оборони США проводить оцінку результатів атаки, але перші результати показують, що сирійські літаки та інфраструктура були серйозно пошкоджені, що значно знизило можливості застосування хімічної зброї режиму Асада.

Цікаво, яка буде реакція Росії?
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *