Китайські хакери контролюють акул американського бізнесу | Телеграф

Китайські хакери контролюють акул американського бізнесу

Протягом декількох днів члени китайського хакерського угруповання мали можливість отримувати інформацію про всі угоди, які здійснюються на ринку американської зовнішньої торгівлі.

Успішно проведена групою китайських хакерів операція Operation TradeSecret дозволила зловмисникам протягом тривалого часу контролювати комерційні угоди, що здійснюються великими гравцями ринку американської продукції.

Фахівці служби інформаційної безпеки компанії Fidelis Cybersecurity опублікували відомості про те, що в лютому нинішнього року група китайських хакерів зуміла провести надзвичайно вдалу атаку на комп’ютерні мережі Національної ради США по зовнішній торгівлі, зламавши його офіційний сайт.

Зловмисникам вдалося впровадити шкідливий інструмент Scanbox скрипт, за допомогою якого велося спостереження за основними гравцями ринку американської зовнішньої торгівлі, приділяючи особливу увагу підприємствам, що лобіює інтереси уряду США.

Протягом періоду з 27 березня по 1 квітня кіберзлочинці отримували повну інформацію про всі дії основних гравців американського ринку, поки шкідливе програмне забезпечення не було виявлено співробітниками служби IT-безпеки Fidelis Cybersecurity і заблоковано.

Відзначається, що в операції Operation TradeSecret взяли участь хакери з Китаю. Називають себе «китайське кіберугрупування АРТ10», яка в професійних колах більше відомий як Stone Panda.

Національна Рада США з торгівлі, що об’єднує найбільші американські корпорації,  підтверджує факт проведення кібератаки на свої інформаційні ресурси, але не повідомляє про суму завданих хакерами матеріального збитку.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *