Ad-Aware Free Antivirus+ | Телеграф

Ad-Aware Free Antivirus+

Ad-Aware Free Antivirus+ – безкоштовна версія популярного антишпигуна, який тепер став повноцінно захищати комп’ютери від вірусів, троянів, руткітів, кейлогерів, інших шкідливих програм. Популярний антивірус і перевірений часом. Модуль постійного захисту працює в реальному часі.

Ad-Aware Free є відомим антивірусним продуктом, орієнтованим на боротьбу з усіма типами вірусів, а також шпигунськими і рекламними модулями. Безкоштовна версія має базовий захист процесів в реальному часі заснований на технології Symantec, а також власний антишпигунський модуль Ad-Aware і веб-захист. У простому режимі роботи Simple Mode антивірус при виявленні заражених процесів або файлів буде самостійно приймати рішення щодо подальших дій. Ad-Aware Free безперервно сканує файли і процеси, що запускаються , контролюючи їх роботу і звіряючи їх з антивірусною базою на предмет зараження, а також перевіряючи за спеціальним алгоритмом підозрілу активність процесів, тим самим реалізується евристична функція антивірусного монітора і пошук особливого типу шкідливих продуктів, так званих руткітів, глибоко і непомітно вбудованих в систему, які не виявляють дій характерних для більшості виявляємих вірусів, але полегшують завантаження і запуск таких вірусів. Крім того, при завантаженні файлів з інтернету вони автоматично проходять перевірку. Ad-Aware Free добре інтегрується з центром безпеки Windows.

Ad-Aware Free має хороший антивірусний сканер, яким можна здійснювати на вибір користувача повну перевірку або вибіркове сканування і очищення наявних дисків та папок, а також зовнішніх дисків і пристроїв пам’яті. Профілі сканування можна задавати вручну. Крім того, після установки запуск сканера можна виробляти з контекстного меню провідника, натисненням правої кнопки миші на будь-якому файлі, папки або диска. Планувальник завдань дозволяє легко настроїти автоматичний запуск перевірок за розкладом. Використання системи TrackSweep дозволяє підчищати сліди використання інтернету в браузерах. Для переміщення підозрілих і заражених файлів використовується Карантин. Можливе створення точок відновлення системи на випадок виникнення проблем і повернення в попереднє працездатний стан системи.

Ad-Aware Free нескладний при установці і в подальшому використанні. Антивірусні бази оновлюються автоматично через інтернет.Відразу після установки проводиться перше досить об’ємне оновлення антивірусних баз, яке іноді може займати дуже тривалий час (в подальшому поновлення ставляться швидше).

Вибір мови у Ad-Aware Free простий. Спадаюче меню в правій верхній частині екрана.

При першому запуску вам буде запропоновано зареєструватися. Це дасть можливість попрацювати 30 днів з версією PRO. Якщо ви хочете працювати тільки з безкоштовною версією, то реєстрацію можна пропустити.

З приводу сумісності з іншими антивірусними продуктами – якщо Ad-Aware при установці виявить несумісний продукт, то буде запропоновано встановити його в якості другої лінії оборони.

Завантажити  Ad-Aware Free Antivirus+ (575 Мб)
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *