Avira Free Antivirus | Телеграф

Avira Free Antivirus

Avira Free Antivirus – якісна антивірусна програма, що пропонує ефективний захист проти комп’ютерних вірусів. Антивірус знаходить, потім знищує віруси, трояни, руткіти, а так само невідомі макровіруси за допомогою евристичного аналізу. Має функцію постійного відстеження спроб доступу до файлів – постійний моніторинг системи.

Антивірус Avira Free надійний і швидкий антивірус. Може успішно захищати комп’ютер від вірусів навіть в стандартній конфігурації. Принцип “встановив і забув” дозволяє використовувати його всім категоріям користувачів. Антивірус німецький, якість висока.

Для виявлення вірусів Avira використовує власний антивірусний движок, який застосовується, до речі, і іншими виробниками (наприклад, 360 Total Security). Avira має власні антивірусні бази та евристичний модуль, здатний визначити зараження ще невідомим вірусом, грунтуючись на специфічній поведінці і активності процесу. Рівень евристики, тобто ступінь “підозрілості” до дій працюючих програм, користувач може встановити сам. Модна нині Хмарна технологія Avira Cloud, доступна раніше тільки в комерційній версії, стала доступною і у безкоштовній версії Avira Free, починаючи з версії 14.0.3.

Крім резидентного модуля, який постійно контролює запущені програми, Avira має хороший антивірусний сканер для перевірки певного файлу, папки, галузі чи всього комп’ютера, залежно від обраного профілю перевірки і налаштування пошуку відомих типів вірусів.

Крім того, Avira підтримує перевірку архівів, включаючи вкладені архіви. Багатопоточність перевірки забезпечує дуже високу швидкість сканування. Періодичність запуску сканера можна налаштувати через вбудований планувальник. Перевірку конкретного об’єкта можна запускати через контекстне меню файлу і папки в Провіднику Windows. Виявлені загрози ізолюються і поміщаються в карантин. В менеджері карантину файли можна в подальшому відновити або видалити остаточно.

Avira Free здатний захищати систему від такого небезпечного виду загроз, як руткіти (вбудований антируткіт). Вони таємно встановлюються в систему під видом корисної програми і створюють “благодатний” ґрунт для подальшого зараження новими вірусами, приховуючи сліди зараження. Рішення про встановлення модуля антируткіт приймається користувачем при установці.

Завантажити Avira Free Antivirus 15.0.25.172 (301 Мб)
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *