Avast! Free Antivirus 2017 | Телеграф

Avast! Free Antivirus 2017

Avast! Free Antivirus 2017 – Безкоштовна антивірусна програма. Повноцінний захист відрізняється високою надійністю. Успішно використовується у багатьох домашніх системах.

Антивірус Avast має приємний і доступний інтерфейс, нескладну зрозумілу настройку, яка забезпечує доступ до всіх параметрів захисту. Цей безкоштовний антивірус забезпечує високий рівень виявлення всіляких комп’ютерних загроз, в тому числі вірусів, шпигунів, інтернет-хробаків. Має вбудований антишпигунський модуль. Здатний виявляти глибоко засівши загрози у вигляді руткітів, оскільки має вбудований антируткіт.

Avast! Free Antivirus постійно моніторить систему в режимі реального часу скануючи  файли і процеси. Для забезпечення більшого захисту має сенс періодично запускати наявний звичайний сканер з повною перевіркою файлової системи і можливістю перевірки всередині архівів. Крім того, антивірус добре захищає і власні модулі.

Avast! Free Antivirus перевіряє на наявність шкідливого коду, перехоплюючи попередньо всю вхідну і вихідну поштову кореспонденцію, а також повідомлення інтернет пейджерів і файли поширювані за технологією p2p. За допомогою Web-екрану захищає від небажаних сайтів, що поширюють віруси і заражені скрипти. Є мережевий екран.

Нова технологія CyberCapture представляє з себе хмарний файловий сканер для невідомих загроз. Виявлені підозрілі файли Avast! спочатку поміщає в безпечну ізольовану зону і миттєво передається в лабораторію Avast, де проводиться ретельний аналіз та ідентифікація загрози. Такого аналізу піддаються невідомі запускаєми файли, викачані з інтернету, як правило ті, які мають статус підозрілих, тобто не наявні в базах, але чиї дії визначаються антивірусом як схожі з поведінкою деяких вірусів. Avast виробляє “хмарні” оновлення в реальному часі використовуючи технологію передачі. Про різні події (оновлення, виявлення загроз і інші повідомлення) антивірус інформує користувача спливаючими вікнами.

Завантажити Avast! Free Antivirus (275 Мб оффлайн установник)
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *