Більшість ЗМІ США веде підривну роботу проти Трампа, щоб допомогти Клінтон — Пенс | Телеграф

Більшість ЗМІ США веде підривну роботу проти Трампа, щоб допомогти Клінтон — Пенс

Переважна більшість американських засобів масової інформації навмисне необ’єктивно висвітлює виборчу кампанію кандидата в президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа і усвідомлено допомагає його суперниці Хілларі Клінтон, що представляє демократів. З таким звинуваченням на адресу американської преси виступив у неділю кандидат у віце-президенти США від республіканців Майкл Пенс.

За його словами, мінімальне відставання Трампа від Клінтон у передвиборній гонці, яке фіксують опитування громадської думки, свідчить про “рішучості американського народу” продовжувати надавати підтримку претендента на вищий державний пост від республіканців, незважаючи на неоднозначність його фігури.

“Відверто кажучи, люди бачать переважну упередженість в загальнонаціональних засобах масової інформації (по відношенню до Трампу) і (їх) умисне невідання щодо лавини твердих свідоцтв, що стосуються Хілларі Клінтон, Фонду сім’ї Клінтон і періоду її роботи в якості держсекретаря США, а також рішення (преси) винести в ці новини непідтверджені, необґрунтовані твердження (з приводу передбачуваних неприпустимих відхилень кандидата республіканців у відносинах з жінками)”, – заявив Пенс в ефірі телекомпанії Сі-бі-ес.

За словами напарника Трампа, американці відчувають, що Демократична партія і “багато” представників ЗМІ США “працюють разом, щоб запобігти” перемозі республіканців на майбутніх 8 листопада виборах. Американські ЗМІ демонструють “монолітну підтримку” Клінтон і ігнорують інформацію, що з’явилася внаслідок “витоку” службового листування демократів  про потенційних випадках волаючого конфлікту інтересів між фондом її родини і її перебуванням в кріслі глави зовнішньополітичного відомства США у 2009-2013 роках, переконаний Пенс, що є губернатором штату Індіана.

На його погляд, рядові американці втомилися від цієї бійки, в якій двоє кидаються один на одного”. Республіканці хочуть лише того, щоб у час, що залишився до дня голосування “за себе говорили факти”, запевнив Пенс. Між тим, переконаний він, поки факти “здебільшого ігноруються” загальнонаціональними ЗМІ, “і американський народ, відверто кажучи, бачить це наскрізь”.

При цьому Пенс запевнив, що у Трампа немає жодного наміру в разі поразки на виборах робити спробу дестабілізувати політичну систему США.

“Ми будемо поважати результат цих виборів. Дозвольте мені з усією ясністю сказати: Дональд Трамп під час перших теледебатів (з Клінтон) заявив, що ми будемо поважати волю американського народу на цих виборах. Мирна передача влади є відмінною рисою американської історії”, – підкреслив претендент на посаду віце-президента США.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *