Нове бюджетне рішення щодо захисту майна від крадіжок на основі традиційних технологій | Телеграф

Нове бюджетне рішення щодо захисту майна від крадіжок на основі традиційних технологій

Новаторську розробку по боротьбі з розкраданнями впровадила у свого клієнта компанія «Азбука безпеки». В ній люмінісцентне джерело світла захищене від несанкціонованого викручування з патрона за допомогою ланцюга. Засіб контролю доступу «Замок висячий» надійно фіксує всю конструкцію. Предмет особливої гордості компанії становить той факт, що за варіант, в якому ланцюг не є іржавим, замовник доплачувати не повинен.

Редакція Варта повинна визнати, що досі приділяла мало уваги противокрадіжним системам. Підкоряючись майже інстинктивному бажанню заповнити цей пробіл, вона миттєво відреагувала на звістку про інновації. Наш кореспондент відвідав перший об’єкт, на якому впроваджено нове рішення, злегка пригинаючись, щоб не тріснутися головою о невисоку і далеко не «фальшіву» стелю.

Він особисто переконався в тому, що дане рішення є передовим, оскільки знаходиться на стику енергозберігаючих та противокрадіжних технологій. Як раз в цей самий стик і вставляється одна з ланок ланцюга, що фіксує джерело світла.

Фігурують тут і ще одна ланка ланцюга, досить невидима. Мова йде про ланцюг подій, які довели до того, що шановний замовник змушений таким ось вкрай економним способом створювати собі «комфортну і безпечну середу, націлену на оптимальне ведення бізнесу».

Не особливо вдаючись у подробиці, ми називаємо сукупність цих подій кризою. І хоча вважається, що в кризу зловмисників стає більше, по сфері безпеки він теж б’є з неабиякою силою. Очевидно, саме криза змусила власника цього не самого елітного об’єкта звернутися до такого бюджетного засобу захисту.

Однак справжнім оптимістам завжди є, де розгулятися, і даний приклад — не виняток. Адже хоча система безпеки в ньому зовсім вже бюджетна, але і об’єкт для її застосування — такий, який раніше, до кризи не стали б і захищати. Він здавався занадто дешевим для цього. Іншими словами, у кризу знижуються критерії того, що слід захищати, і різко розширюється коло тих об’єктів, які підлягають захисту.

Не тільки гумор…

 
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *