У Таїланді туристам запропонували носити одяг «скромних» тонів | Телеграф

У Таїланді туристам запропонували носити одяг «скромних» тонів

Після смерті короля Таїланду Пхумипхона Адулядета уряд вирішив ввести в країні траур, тривалістю в один рік, та зобов’язати жителів носити одяг чорних і темних тонів.
Всі державні службовці зобов’язані протягом року носити одяг виключно чорного кольору, а іншим громадянам країни, як і іноземним туристам, рекомендовано надягати скромний одяг неяскравих тонів, щоб вшанувати пам’ять монарха, який правив країною понад 70 років.

Для бідних жителів уряд має намір замовити 8 мільйонів чорних сорочок, які будуть безкоштовно видаватися особам, зареєстрованим у державних органах, як незаможні і звільнені від сплати податків.

В даний час в магазинах Таїланду спостерігаються величезні черги з людей, що бажають придбати чорний одяг. По всій країні відкриті майстерні, де одяг яскравих тонів перефарбовують в чорний колір.

Більшість скорботних по своєму монархові громадян Таїланду вкрай негативно ставиться до іноземних туристів, які носять яскравий одяг, а деякі здатні здійснити напади на іноземців.

Уряд Таїланду просить іноземних туристів, для забезпечення їх безпеки, дотримуватися правил національної жалоби і не носити одяг яскравих тонів, щоб не піддавати себе ризику несподіваних нападів з боку місцевих жителів.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *