Велике майбутнє мобільного відеоспостереження | Телеграф

Велике майбутнє мобільного відеоспостереження

Бурхливий розвиток мобільних технологій спонукає багатьох з нас до того, щоб намагатися зрозуміти, в якому напрямку ці технології будуть змінюватися надалі.

Одна з рис майбутнього відеоспостереження — перегляд живого зображення через мережі 5G. За ним всюди буде передаватися зображення високого дозволу, чи не у форматі 4K. Це радикально розширить ефект від використання мобільних систем.

У кожного користувача буде кілька провайдерів зв’язку 5G. Усе це потребує наявності мобільного відеореєстратора з достатньою ємністю архіву, що обчислюється багатьма терабайтами, процесора і великої потужності, що дозволяє обробляти всі відеозображення в реальному часі.

В мобільну систему відеоспостереження в майбутньому увійде велика кількість камер різного дозволу, скажімо, від 50 мегапікселів до 5 і менше. Деякі камери будуть багатоматричні, панорамними. У межах однієї системи зможуть чудово уживатися камери різних вендорів, а також всіляке ПО від різних виробників.

Широке поширення одержать відеоаналітика і розпізнавання осіб, які працюють у камерах «на борту». Однак при необхідності будь-яке завдання оперативно підхоплять хмари. Трафік від камер буде ефективно шифруватися. Системи відеоаналітики зможуть добре розрізняти незначний рух, але не будуть генерувати помилкових тривог.

Мобільні технології будуть, як їм і належить, добре пристосовані до жорстких умов. В кожному компоненті мобільної системи буде застосовуватися антивібраційний захист. Відеозображення буде успішно вилучатись з автомобіля, що потерпів аварію або повністю зруйнованого.

Коли патрульний автомобіль, на борту якого накопичилися терабайти відеоінформації, буде проїжджати повз місцеві станції контролю, ця інформація «скинеться» з нього по бездротовій мережі в хмарне сховище.

Передбачається, що наявність всеосяжного мобільного відеоспостереження на вулицях буде чинити на злочинців стримуючий вплив. Крім того, при наявності зв’язку 5G, з переглядом живого зображення через смартфон, невеликі групи правоохоронців отримають потужні можливості щодо оцінки ситуації і прийняття рішень в реальному часі.

При цьому у всіх цих великих, складних і ефективних систем буде повним-повно роботи. Єдине, в чому сходяться майже всі експерти — це думка про те, що порушників і зловмисників менше не стане.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *