Білий дім зникне з лиця землі, коли США підуть проти КНДР | Телеграф

Білий дім зникне з лиця землі, коли США підуть проти КНДР

Курс адміністрації президента Барака Обами відносно КНДР “зазнав повний провал”. Про це йдеться в коментарі інформаційного агентства ЦТАК, опублікованому сьогодні в газеті “Нодон сінмун”.

Сполучені Штати, зазначається в ньому, “наполегливо проводять суперечливу політику в цьому напрямку, не бажаючи усвідомити, що КНДР неможливо поставити під свій контроль за бажанням Вашингтона”.

У Пхеньяні, судячи з коментаря, викликали обурення недавні заяви ряду офіційних осіб США, в тому числі помічника держсекретаря США у справах Східної Азії і Тихого океану Деніела Рассела, які допускають образливі випади на адресу вищого керівництва КНДР”, що, на погляд ЦТАК, “рівнозначно оголошенню війни”.

Інформагентство попередило, що Білий дім “зникне з лиця землі в той самий момент, коли США розгорнуть агресивні дії проти КНДР”. “Американська територія знаходиться в межах досяжності потужних ядерних сил народної республіки, війська чекають наказу, щоб відкрити вогонь по цитаделям зла і баз агресії,” – наголошується в коментарі.

Інформагентство стверджує, що “революційна армія КНДР точно вразить намічені цілі, враховуючи те, що її головним завданням є забезпечення надійного захисту вищого керівництва країни”.

У бесіді з журналістами Рассел, за версією ЦТАК, заявив, що “КНДР припинить своє існування в той час, коли отримає можливість нанесення превентивного удару”. Чиновник висловився за посилення санкцій відносно Пхеньяну з-за його незгоди заморозити ракетно-ядерну програму, підтвердив намір США розмістити систему протиракетної оборони в Південній Кореї “як можна швидше на тлі погроз з боку Півночі”.

Реагуючи на висловлювання Рассела, представник МЗС КНДР зазначив, що заяви адміністрації США, націлені проти КНДР, “перейшли всі допустимі межі”.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *