Нові сканери, керовані штучним інтелектом, з’являться в аеропортах і метро США | Телеграф

Нові сканери, керовані штучним інтелектом, з’являться в аеропортах і метро США

Вже найближчим часом планується встановити і запустити кілька керованих штучним інтелектом інноваційних сканерів, здатних значно прискорити огляд багажу і особистих речей пасажирів громадського транспорту США, говориться в матеріалі, опублікованому The Guardian.

За даними видання, новітню систему огляду, розроблену фахівцями компанії Evolv Technology, для початку встановлять в аеропорту Денвера, а також на деяких станціях метрополітену Вашингтона і Лос-Анжелеса.

Контрольована штучним інтелектом система буде здатна проводити огляд особистих речей і багажу до 800 пасажирів на годину.

Пасажирам буде достатньо просто пройти через обладнаний апаратурою ділянку і система огляду сама проведе сканування людини і речей, які знаходяться при ньому.

У разі виявлення вибухових речовин або зброї штучний інтелект моментально зафіксує порушника і повідомить про нього супроводжуючим роботу системи правоохоронцям.
Відмінною особливістю нової системи огляду від існуючих аналогів є використання технології комп’ютерного зору і машинного навчання.

Видання повідомляє, що на розробку і випробування нової системи огляду компанії Evolv Technology з різних джерел було виділено 12 мільйонів доларів.

У разі позитивних результатів випробувань систем огляду пасажирів, з використанням керованих штучним інтелектом інноваційних сканерів, нова розробка американських інженерів може бути закуплена керівництвом аеропортів, автобусних та залізничних станцій, метрополітенів країни, а також великих промислових компаній і офісних центрів.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *