Пакистан веде нещадну кібервійну проти Індії | Телеграф

Пакистан веде нещадну кібервійну проти Індії

Хакери з Пакистану провели масовану кібератаку на урядові сервери Індії та призупинили роботу 35 з них, повідомляє The Economic Times.
Тліюча тривалий час війна між Індією і Пакистаном з-за спірних територій індійського штату Джамму і Кашмір перейшла в інформаційну площину. Поки що вона носить іміджевий характер, але IT-фахівці впевнені, що вже найближчим часом слід очікувати серйозного загострення.

Після того, як індійські активісти провели акції протесту біля демаркаційної лінії між двома країнами і зажадали повернути захоплені Пакистаном території, пакистанські хакери паралізували роботу декількох індійських урядових сайтів.

На деякий час припинили працювати сайти урядів штатів Біхар і Джаркханд, а також Індійської ради з цінних паперів і бірж, Національного центру прогнозу погоди середньої завчасності, Індійських залізниць і багато інших, на яких з’явилися образливі написи антиіндійского змісту.

Поки що атака хакерів носила швидше пропагандистський характер і не мала на меті паралізувати економіку Індії, але найближчим часом, на думку уряду цієї країни, ситуація може кардинально змінитися.

Фахівці інформаційних технологій Індії визнають, що інтернет-ресурси країни слабо захищені від кіберзагроз, і обіцяють вже найближчим часом значно посилити рівень безпеки за рахунок використання новітніх світових розробок.

Джерело
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *