80% компаній воліють одержувати охоронні послуги через аутсорсинг | Телеграф

80% компаній воліють одержувати охоронні послуги через аутсорсинг

Професіоналізм співробітників охоронних агентств — основний пріоритет для тих компаній, які отримують послуги безпеки на аутсорсингу. Такий висновок отримано за результатами дослідження, яке провела компанія Grosvenor Services, що працює в Ірландії, Великобританії і США. Вона встановила, що 80% компаній воліють забезпечувати свою безпеку за допомогою сторонніх агентств, а не утримувати у себе в штаті службу безпеки.

Респондентами опитування стали менеджери різних компаній з безпеки або експлуатації будівель або обладнання, а також інші категорії замовників систем безпеки. Більшість компаній знаходяться в Лондоні і працюють у сфері офісної нерухомості або будівництва. У кожній з них — більше 100 співробітників.

Половина опитаних висловлюється на користь того, щоб агентство, яке надає їм послуги, працювало тільки в сфері безпеки і більше ніде. В іншому випадку його активність розподіляється між декількома видами бізнесу, і від цього страждає якість роботи.

Близько 30% опитаних, навпаки, повідомили, що воліли б укладати контракт про забезпечення їх безпеки як частину пакету угод, що охоплює також і інші питання, пов’язані з обслуговуванням будівлі, — прибирання, підтримання інженерних комунікацій і т. д. Отримувати комплекс послуг з одних рук цим респондентам зручніше.

Розвиток нових технологій і зростання загального запиту на безпеку призвели до того, що компанії звертаються до професіоналів — так пояснюють результати дослідження експерти, які його провели. Саме тому замовники послуг з безпеки намагаються точно переконатися, що обраний ними виконавець достатньо компетентний.

Однак зробити це не завжди легко. Зараз у Великобританії будь-може заснувати охоронну фірму, найняти пару охоронців і працювати. Отримувати співробітники такої фірми будуть погодинну оплату, причому ще й мінімальну. Уявити собі, якою буде якість надаваних ними послуг, нескладно.

Тому експерти кажуть, що настав час вчити замовника звертатися до професіоналів. З одного боку, треба пояснювати йому, наскільки великі можливості має сучасний постачальник послуг безпеки порівняно з одинаком, що працюють в даній сфері, або з власними співробітниками замовника. З іншого боку, замовнику потрібно допомогти навчитися бачити справжніх професіоналів, представлених на ринку охоронних послуг.

 
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *