Британські міністри зняли годинник від Apple з-за побоювань хакерських атак | Телеграф

Британські міністри зняли годинник від Apple з-за побоювань хакерських атак

Смарт-Apple Watch, що користуються величезною популярністю, визнали небезпечними і міністрам рекомендували не використовувати їх під час роботи.

Системи захисту смарт-Apple Watch можуть представляти серйозну небезпеку, всім міністрам Великобританії не рекомендовано використовувати їх під час засідань уряду, повідомляє The Daily Telegraph.

На думку британців, російські хакери знайшли спосіб виламування цього гаджета і скачування секретної інформації, отримуючи аудіо-трафік прямо із засідання Кабінету міністрів. Спецслужби країни рекомендували всім міністрам не надягати такі годинники під час нарад уряду та під час виконання службових обов’язків.

Після того, як по світу прокотилася низка кібератак на урядові сервери різних країн, які західні спецслужби пов’язують з діяльністю російських хакерів, у Великобританії вирішили посилити рівень національної безпеки і почали з власних міністрів.

Видання стверджує, що в уряді Девіда Кемерона такі годинники носили кілька міністрів, а на руках нинішнього Кабінету міністрів «розумних» годин вже немає.

Заборона міністрам уряду Великобританії носити смарт-Apple Watch носить неофіційний характер, але неухильно дотримується консервативними британцями.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *