Компанії США і Британії переходять на нові методи зберігання конфіденційної інформації | Телеграф

Компанії США і Британії переходять на нові методи зберігання конфіденційної інформації

Більш двох третин великих компаній Великобританії і США вже розпочали або планують з наступного року впровадити хмарні рішення для зберігання своїх конфіденційних даних, повідомляється на сайті розробника інтелектуальних сховищ даних Cloudian.
{марні рішення, що абирають неймовірну популярність,  дозволяють протягом року зберігати не  особливо секретну інформацію в хмарі, і сумніви Топ-менеджерів компаній викликають лише вартість послуги, а також гарантії безпеки.

Проведене компанією Cloudian дослідження показало, що гібридні хмарні системи зберігання даних з кожним роком набирають все більшу популярність, і 28% великих компаній використовує їх можливості.

Ще 40% британських і американських компаній планують почати зберігати свою інформацію в хмарі вже в 2017 році, або додати хмари до існуючих локальних рішень.

Єдиною проблемою, яка як і раніше викликає побоювання у нашіх користувачів хмарних систем зберігання інформації, залишається питання гарантій безпеки, про що заявляють 62% респондентів. 55% опитаних не впевнені в доцільності використання хмарних систем із-за високої вартості подібних послуг.

За словами Віктора Ямчинова – провідного системного інтегратора «Step Logic», на українському ринку можливістю застосовувати хмарний сервісів для зберігання інформації користуються приватні компанії, що представляють, в основному, малий бізнес, які набагато швидше адаптуються до нових умов, на відміну від великих комерційних і державних організацій.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *