Росія має одну з найпотужніших кіберармій світу | Телеграф

Росія має одну з найпотужніших кіберармій світу

На діяльність російських хакерів-професіоналів держава витрачає близько 300 мільйонів доларів у рік.
Практично всі розвинені країни світу займаються підготовкою і містять свої армії професійних хакерів, здатних вести військові дії в кіберпросторі. Вони захищають національні інтереси і завдають серйозної шкоди економіці або інформаційному простору країн-супротивників, повідомляє «Коммерсантъ» з посиланням на доповідь фахівців компанії Zecurion Analytics.

Незважаючи на те, що досі жодна держава офіційно не визнав факт своєї участі в кібервійні атаки, що регулярно проводяться хакерами на урядові або фінансово-кредитні установи деяких країн вперто свідчать про зворотне.

За оцінками експертів, найчисленнішою кіберармією володіють США. У цій країні щорічно з бюджету держави виділяється близько 7 мільярдів доларів на розробки 9 тисяч професійних хакерів.

Трохи менше («всього» 1,5 мільярда доларів США), щорічно витрачає на «своїх хакерів» Китай, в якому для захисту інтересів країни працюють близько 20 тисяч кіберфахівців екстра-класу.

На утримання 2 тисяч співробітників своїх кібервійськ Великобританія виділяє щороку приблизно 400 мільйонів доларів США, а 700 південнокорейських кіберфахівців фінансуються своїм урядом у розмірі 400 мільйонів доларів щорічно.

Російська Федерація займає в цьому рейтингу п’яте місце. Уряд цієї країни, за даними експертів Zecurion Analytics, щорічно виділяє близько 300 мільйонів доларів на підтримку досліджень, розробку вірусних та антивірусних програм, а також захист від кібератак та інших необхідних дій. Цим займається близько тисячі висококваліфікованих фахівців кібербезпеки.

Слід зазначити, що в даний час всі країни заперечують свою причетність до ведення війни в інформаційному просторі, але уряди більше 100 держав щорічно виділяють бюджетні кошти для підготовки високопрофесійних фахівців кібервійськ.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *