Трамп назвав пріоритетними питання національної безпеки | Телеграф

Трамп назвав пріоритетними питання національної безпеки

Президент США,що нещодавно приступив до своїх обов’язків,  ще раз підтвердив свій намір зробити серію кроків, які дозволять значно підвищити рівень безпеки американців.

На своїй сторінці в мікроблозі Twitter Дональд Трамп написав, що, безумовно, виконає всі взяті на себе зобов’язання перед виборцями і побудує надійну стіну на сухопутному кордоні з Мексикою, через яку в країну не зможуть проникати нелегальні мігранти.
За даними журналістів газети The New York Times, в даний час вирішується питання з виділенням на ці цілі коштів з федерального бюджету, який, по всій видимості, буде вирішено позитивно.

Зарубіжні інформагентства повідомляють, що вже цього тижня Трамп має намір розпорядитися про введення заборони на видачу американських віз громадянам Сирії, Іраку, Ірану, Лівії, Сомалі, Судану та Ємену, які, за його словами, можуть нести загрозу національним інтересам США і громадянам країни. Заборона не буде стосуватися офіційних осіб цих країн, які прибувають в США для ведення політичних або комерційних переговорів.

Поки що загальна заборона для в’їзду в США громадянам цих країн буде носити тимчасовий характер. Її дія триватиме до тих пір, поки керівництво країни разом з розвідувальними та правоохоронними органами не розроблять новий, більш жорсткий механізм перевірки іноземців, які бажають в’їхати на територію США.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *