Міжнародну конференцію з безпеки в Мюнхені відкриє Ангела Меркель | Телеграф

Міжнародну конференцію з безпеки в Мюнхені відкриє Ангела Меркель

У період з 17 по 19 лютого в Мюнхені пройде найбільша міжнародна конференція з безпеки, про своє бажання прийняти участь в якій вже заявили понад 500 політиків, промисловців і науковців, а також громадських діячів з різних країн світу.

Крім канцлера ФРН Ангели Меркель, у Мюнхенській конференції візьмуть участь віце-президент США Майкл Пенс, міністр оборони США Джеймс Мэттис і міністр національної безпеки Джон Келлі.

Організатори конференції з безпеки очікують побачити і держсекретаря США Рекса Тіллерсона, який розповість про позицію нової американської адміністрації по відношенню до питань антитерористичної захищеності.

Особливу увагу учасники конференції мають намір приділити питань співробітництва європейських країн в питаннях забезпечення оборони та безпеки кордонів ЄС, а також протидії поширення терористичних загроз, забирають щорічно тисячі людських життів по всьому світу.

Окремо учасники конференції розглянуть проблеми, що зберігаються у відносинах західних країн з Росією, а також обговорять ситуацію на Україні і в Сирії.

Ще однією серйозною проблемою міжнародної безпеки є мілітаризація Північної Кореї, яка посилено розвиває свої ракетні сили, здатні донести наявні в арсеналі збройних сил КНДР ядерні заряди на максимально можливі відстані.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *