Чотири французькі спецслужби позбудуться своїх керівників | Телеграф

Чотири французькі спецслужби позбудуться своїх керівників

У найближчі кілька тижнів своїх посад позбудуться начальники Головних управлінь зовнішньої і внутрішньої безпеки, начальник Управління військової розвідки Франції і керівник розвідки Префектури поліції Парижа, повідомляє французьке видання LeMonde.

Серйозні реформи чекають розвідувальні служби країни напередодні запланованих у Франції на 23 квітня президентських виборів, в яких Франсуа Олланд – нинішній президент країни, відмовився брати участь. Тверезо оцінюючи свої шанси на новий президентський термін, Олланд добровільно вирішив зняти свою кандидатуру.
У зв’язку з неминучою зміною керівництва країни, силові структури Франції очікує серйозне реформування. Воно розпочнеться з розвідувальних служб, керівники яких мають серйозні нарікання з боку населення країни і представників різних політичних течій.

В аналітичному матеріалі видання Le Monde вказується,  уряд Франції спирався на цих фахівців, незважаючи на те, що організована ними антитерористична боротьба не дала очікуваних результатів, і не призвела до серйозної перебудови французьких розвідувальних служб.

Очікується. Що нові керівники розвідувальних організацій Франції будуть призначені новим президентом країни, ім’я якого стане відомо після другого туру виборів, призначеного на 7 травня (перший тур пройде 23 квітня).
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *