Співробітницям спецслужб КНДР вистачило 5 секунд для знищення Кім Чен Нама | Телеграф

Співробітницям спецслужб КНДР вистачило 5 секунд для знищення Кім Чен Нама

Спецслужби світових держав високо цінують професіоналізм розвідників Північної Корей, які періодично проводять надзвичайно ефективні акції зі знищення противників чинного режиму в КНДР Кім Чен Ина, які переховуються на території інших країн.

Видання New Straits Times повідомило, що для проведення блискавичної операції по знищенню Кім Чен Нама, зведеного брата північнокорейського лідера, двом співробітницям спецслужб цієї країни потрібно не більше п’яти секунд.

Кім Чен Нама, який протягом п’яти років переховувався в Малайзії від помсти свого брата, прямо на вулиці зупинили дві симпатичні дівчини. Поки одна почала ставити йому запитання, інша непомітно вколола його отруєною голкою, після чого обидві спокійно пішли.

Представники місцевої поліції, яким завдяки встановленим на вулицях систем відеоспостереження вдалося встановити, ідентифікувати і затримати виконавців вбивства Кім Чен Нама, стверджують, що злочин було ретельно сплановано і проведено блискуче.

Єдине, чого не врахували виконавці злочину, була наявність камер відеоспостереження, що мають функцію біометричного розпізнавання осіб.

В даний час із затриманими агентами таємної служби КНДР, які, за попередніми даними, громадянками В’єтнаму, проводяться слідчі дії. У поліції Малайзії впевнені, що підготовкою цієї акції  займалася велика кількість північнокорейських розвідників, вийти на слід яких правоохоронцям ніяк не вдається.

Нагадаємо, що 14 лютого в Малайзії агентами північнокорейської розвідки був убитий Кім Чен Нам – зведений брат лідера КНДР Кім Чен Ина, який протягом декількох років проживав у цій країні під захистом місцевих спецслужб.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *