Спецслужби США почали «чистку» співробітників Білого дому | Телеграф

Спецслужби США почали «чистку» співробітників Білого дому

Першими жертвами стали шість співробітників адміністрації президента Дональда Трампа, яким не вдалося пройти перевірку, влаштовану співробітниками ФБР, повідомляє видання Politico.

Співробітники ФБР провели ретельне вивчення біографії і способу життя осіб, які перебувають у найближчому оточенні президента країни, включаючи оцінку їх кредитних історій, ставлення до наркотичних речовин і контактам із громадянами, підозрюваними у зв’язках зі спецслужбами інших держав.

Відразу шістьом співробітникам президентської адміністрації не вдалося пройти тест SF86, що дозволяє отримати доступ інформації, що становить державну таємницю, та останніх служби безпеки Білого дому негайно вивели із службових приміщень.

Серед осіб, які не пройшли перевірку ФБР, називається Керолайн Уайлз, яка працювала в адміністрації президента США директором з планування.

Яким критеріям національної безпеки США не відповідала ця високопоставлена чиновниця, видання Politico не повідомляє. Відомо лише, що в даний час для Уайлз підшукується «тепле містечко» в міністерстві фінансів цієї країни.

Нагадаємо, що раніше деякі засоби масової інформації поширили повідомлення про те, що новий президент США Дональд Трамп має намір вже найближчим часом приступити до процесу реформування та скорочення штату співробітників американських спецслужб, вважаючи, що на діяльність останніх виділяється надзвичайно велику кількість коштів, які не приносять необхідних результатів.

У Politico переконані, що зросла активність співробітників ФБР, що виявляють чиновників, здатних загрожувати національній безпеці США, є превентивним заходом, спрямованим на збереження своїх робочих місць. Подібні дії повинні довести професіоналізм співробітників цієї спецслужби і важливість їх роботи щодо забезпечення безпеки керівництва і громадян США.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *