У сирійському Алеппо завершилася операція по розмінуванню | Телеграф

У сирійському Алеппо завершилася операція по розмінуванню

Російські сапери завершили операцію по розмінуванню звільненого від терористів сирійського міста Алеппо і його передмість.

З грудня минулого року у визволеному від терористів місті Алеппо, яке є одним з найважливіших центрів Сирії, проводилася спеціальна операція по виявленню та знешкодженню залишених відступаючими бойовиками складів боєприпасів, а також спеціально закладених протипіхотних і фугасних мін.

В ході проведення спецоперації російським військовослужбовцям вдалося знешкодити десятки тисяч вибухових пристроїв, що дало можливість мешканцям звільненого міста повернутися до місць свого постійного проживання.

Після завершення необхідних робіт російські сапери повернуться на батьківщину, а подальші роботи по знешкодженню вибухових пристроїв, які ще можуть бути виявлені, належить здійснювати саперам сирійської урядової армії. Сирійські сапери були підготовлені відповідним чином інструкторами російського Центру по примиренню сторін в Сирії і забезпечені всім необхідним технічним обладнанням.

У повідомленні зазначається, що співробітники Російського Центру по примиренню продовжать залишатися в Алеппо, де вони відповідають за щоденне проведення гуманітарних акцій з надання необхідної медичної допомоги мешканцям міста та забезпечення їх продуктами харчування.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *