Трамп має намір збільшити витрати на оборону | Телеграф

Трамп має намір збільшити витрати на оборону

Президент США Дональд Трамп переконаний, що нинішня міжнародна ситуація вимагає значного посилення американської армії, яка повинна отримати найбільш сучасну бойову техніку і знову зайняти лідируюче місце в світі, йдеться у спеціальному матеріалі видання The New York Times.

У нинішньому фінансовому році нова адміністрація Білого Дому має намір різко збільшити витрати на оборону, навіть на шкоду соціальним програмам, які призвели Дональда Трампа в крісло президента США.

Білий дім має намір заощадити на охороні навколишнього середовища і виділення коштів на отримання громадянами країни пільгового соціального забезпечення.
Необхідність значного зростання військових витрат пояснюється погрозами, що виходять від міжнародних терористичних організацій, а також від деяких країн, які проводять агресивну зовнішню політику».

Раніше агентство Associated Ргеѕѕ повідомило, що американське військове відомство зажадало від Трампа збільшити витрати на оборону в 2017 році на 30 мільярдів доларів, до чого в Конгресі США поставилися надзвичайно прихильно.

У той же час, в адміністрації нового президента США стверджують, що мова не ведеться про початок нової гонки озброєнь», а всього лише зміцнюється обороноздатність американської армії.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *