За недотримання норм безпеки Росспоживнагляд оштрафував компанію Über | Телеграф

За недотримання норм безпеки Росспоживнагляд оштрафував компанію Über

Проведена фахівцями Росспоживнагляду перевірка показала, що керівництво, яке займається автоперевезеннями компанії Über, систематично порушувало права замовників власних послуг, які не отримували своєчасну і вичерпну інформацію про наявність ліцензії на право ведення подібної діяльності та результати проходження медичного огляду водіями.

Працівники контролюючого органу звернули увагу, що при замовленні послуг таксі за допомогою мобільного додатку, компанія Über не інформує громадян про те, автомобілі яких підприємств повинні забезпечити перевезення.

По закінченні поїздки, користувач отримує на свою електронну пошту квитанцію про надання послуг з перевезення пасажирів, у якій також не вказується конкретний виконавець.

В результаті, у росіян, що користуються цим мобільним додатком, складається враження, що виконавцем автоперевезень є сама компанія Uber, хоча насправді, всі послуги надаються приватними автоперевізниками.

У зв’язку з грубими порушеннями норм російського законодавства, Росспоживнагляд прийняв рішення оштрафувати компанію Über на 100 тисяч рублів і зобов’язав виправити виявлені недоліки в найкоротші терміни.

Нагадаємо, що заснована в 2009 році в Сан-Франциско компанія Über є сервісом автомобільних перевезень, що здійснюються приватними особами. В даний час послуги цієї компанії доступні користувачам інтернету, які проживають більш ніж в 450 країнах світу, в тому числі, і Росії.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *