Президент Франції визнав роботу своїх охоронців професійної | Телеграф

Президент Франції визнав роботу своїх охоронців професійної

Незважаючи на те, що охоронці Франсуа Олланда несвоєчасно відреагувала на інцидент, що стався 28 лютого в департаменті Шаранта, президент Франції вважає, що його охоронці є професіоналами дуже високого класу і здатні належним чином забезпечити її безпеку.

Офіційні представники Єлисейського палацу поширили інформацію, в якій стверджується, що висунуті представниками деяких засобів масової інформації претензії до роботи охорони Олланда, безпідставні і не відображають реального стану справ.

Нагадаємо, що під час виступу французького президента на церемонії відкриття залізничної лінії Париж – Бордо, один з  поліцейських випадково вистрілив зі своєї табельної зброї, поранивши себе і стоявшого поруч громадянина.

Раніше телеканал BFMTV висловив здивування діями співробітників президентської охорони, які своєчасно не використовували передбачених для таких випадків спеціальний розкладний щит, що захищає особу, яка охороняється від випадкового потрапляння куль.

Журналістів обурило, що після пригоди в декількох десятках метрів від президента країни, останній зміг безперешкодно підійти до пораненим громадянам і поцікавитися станом їх здоров’я, хоча повинен був бути надійно захищений своїми охоронцями.

У приклад наводиться охорона президентів США та Ізраїлю, які досить жорстко реагують на всілякі ризики безпеки особи, що охороняється, і вживають максимальні заходи по його охороні, закриваючи останнього не тільки спеціальними протикулевими щитами, але і власними тілами.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *