Стеження за членами передвиборчого штабу Трампа дійсно мало місце | Телеграф

Стеження за членами передвиборчого штабу Трампа дійсно мало місце

WikiLeaks впевнений, що працівники американських спецслужб за розпорядженням, що надійшли з адміністрації колишнього президента США Барака Обами, здійснювали стеження за членами передвиборчого штабу Дональда Трампа.

Відомий публікацією викривальних матеріалів сайт WikiLeaks оприлюднив офіційне повідомлення в Twitter, в якому стверджується, що ведення протиправної діяльності співробітниками американських розвідслужб у відношенні близьких до Дональду Трампу осіб дійсно мало місце. Така робота розвідників була санкціонована особисто Бараком Обамою, який хотів домогтися перемоги на майбутніх виборах свого однопартійця, Хіларі Клінтон.

Повідомляється, що співробітники інтернет-ресурсу анітрохи не сумніваються у веденні стеження і прослуховування телефонних розмов працівників передвиборного штабу Дональда Трампа, серед яких був ряд досить відомих журналістів.

Ще 26 січня 2015 року було опубліковано повідомлення про те, що за запитом спецслужб компанія Google надала керівництву США доступ до електронної пошти та іншої інформації, використовуваної трьома журналістами WikiLeaks – Сарою Харрісон, Джозефом Фаррелом і Крістіаном Драфнсоном.

Доступ до даних журналістів був наданий ще з квітня 2012 року і весь цей час представники «четвертої влади» працювали «під ковпаком спецслужб, не знаючи про це.

У повідомленні вказується, що подібними методами роботи співробітники розвідувальних служб США регулярно користувалися під час президентства Барака Обами, вважаючи, що вони захищають національні інтереси і оберігають країну від ісламістської терористичної загрози.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *