Найнебезпечніший хакер світу працює на російські спецслужби | Телеграф

Найнебезпечніший хакер світу працює на російські спецслужби

Хакер Євген Богачов, розшуком якого протягом декількох років безуспішно займаються ФБР і інші американські спецслужби по всьому світу, є агентом російської розвідки і спокійно проживає в Анапі, йдеться у спеціальному матеріалі.

Американські журналісти, які провели ретельне розслідування діяльності Євгена Богачова, встановили, що завдяки тісній співпраці з російською розвідкою, найбільш відомий хакер світу має можливість не тільки, не ховаючись, проживати в Російській Федерації, але і вільно подорожувати по світу.

Завдяки наявності трьох російських паспортів на різні імена, кіберзлодій, за упіймання якого США готові виплатити 3 мільйони доларів, вільно подорожує по світу, в тому числі і користуючись власною яхтою. В його володінні знаходиться кілька автомобілів еліт-класу, а також нерухомість в різних регіонах Росії.

У матеріалах розслідування, проведеного експертами компанії з кібербезпеки Fox-IT, зазначається, що протягом останніх 10 років Євген Богачов збирав для російських спецслужб інформацію, зламуючи сервери і комп’ютерні мережі різних американських відомств, роблячи особливий упор на інформацію, захищену грифом «Цілком таємно».
Зокрема, саме завдяки роботі цього кіберзлодія. Російська розвідка вчасно отримувала повну інформацію про плани американської сторони щодо дій в Сирії і Україні, і мала можливість вживати заходів адекватного реагування.

Саме тому, разом із ще одним російським хакером Олексієм Бєланом і керівниками російської розвідки, Євген Богачов був внесений в кінці минулого року в розширений «санкційний список» США.

За даними американських правоохоронців, Євген Богачов використовував для ведення своєї шпигунської діяльності псевдоніми Lastik, lucky12345, Monstr, Pollingsoon і Slavik. Він був активним учасником злочинної групи, яка атакувала сервери різних державних організацій США троянським вірусом Zeus, з допомогою якого отримували доступ до конфіденційної та секретної інформації.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *