Twitter піддався масованій кібератаці | Телеграф

Twitter піддався масованій кібератаці

В першу чергу зловмисників цікавили акаунти відомих громадських і урядових організацій, а також деяких засобів масової інформації.
Керівництво служби інформаційної безпеки соціальній мережі Twitter підтвердило інформацію, що з’явилася раніше, інформацію про те, що невідомими зловмисниками була здійснена спроба злому більше 20 акаунтів відомих організацій і компаній, яка завершилася витоком ряду цінного та конфіденційної інформації, йдеться в повідомленні інформагентства Reuters.

Повідомляється, що метою атак кібершахраїв стали сторінки Європарламенту, громадської організації Amnesty International, журналу Forbes та інші.

Співробітники служби IT-безпеки Twitter відзначають, що атака на соціальну мережу була проведена рано вранці 15 березня, проте фахівці компанії встигли надзвичайно швидко ідентифікувати шкідливе електронне обладнання і заблокувати доступ до матеріалів соціальній мережі.

Раніше деякі західні ЗМІ звинуватили у скоєнні кібератаки турецьких хакерів, які нібито розмістили в соціальній мережі Twitter зображення національного прапора Турецької республіки, супроводжуваного хэштегами «Нацистська Німеччина» і «Нацистська Голландія».

За непідтвердженою поки інформацією, злочинцями були атаковані акаунти відділення телеканалу ВВС в Північній Америці, представництва інформаційного агентства Reuters в Японії, а також німецької газети Welt.

Керівництво Twitter переконане, що проведення подібної кібератаки стало продовженням конфлікту між Нідерландами і Туреччиною, що стався із-за відмови голландських властей допустити на свою територію літак з прибулим на ньому прем’єр-міністром Туреччини Мевлютом Чавушоглу.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *