Охорона Трампа допустила черговий ляп | Телеграф

Охорона Трампа допустила черговий ляп

Без проблем пройшовший крізь пости Секретної служби США та проникший в заміську резиденцію Дональда Трампа Мар-а-Лаго в Палм-Біч, американець Джозеф Янг став автором серйозного скандалу, який може завершитися повним реформуванням цієї охоронної організації.

Зайшовши в робочий кабінет власного президента, молодий чоловік зробив серію фотографій, після чого виклав селфи на тлі портрета молодого Трампа в Instagram, йдеться у спеціальному матеріалі, підготовленому журналістами авторитетної газети The New York Post.

Ця запис, що супроводжується реальним фото, сколихнула американське суспільство. Більшість користувачів Instagram були обурені непрофесіоналізмом охоронців власного президента, на утримання яких з федерального бюджету США виділяються надзвичайно великі кошти, хоча деякі і намагалися виправдати охоронців втомою.

За словами Кетрін Милхонун – прес-секретаря Секретної служби США, Джозеф Янг є брехуном, які поширили неправдиву інформацію. Насправді вхід в особистий кабінет Трампа був абсолютно вільним, і охоронна служба нікому не перешкоджала відвідати його.

Минулий тиждень ознаменувався низкою скандалів, пов’язаних з низьким рівнем підготовки особистої охорони Дональда Трампа: 16 березня низка американських ЗМІ розповсюдив інформацію про те, що співробітники охоронної структури спробували сфотографуватися на тлі сплячого внука Дональда Трампа, при цьому надзвичайно налякавши дитину. А 18 березня в Білий дім безперешкодно проник американець Джонатан Трен, якого вдалося затримати лише в безпосередній близькості від президентського кабінету.

Скандали, що виникли навколо співробітників Секретної служби США, відповідальних за забезпечення безпеки американського президента, змусили громадськість заговорити не тільки про їхній професіоналізм, але і необхідність негайно реформувати цю охоронну організацію.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *