Кертіс Скапаротти звинувачує Россиию у підтримці «Талібану» | Телеграф

Кертіс Скапаротти звинувачує Россиию у підтримці «Талібану»

Під час засідання сенатського комітету США з питань збройних сил Кертіс Скапаротти – командувач силами НАТО і США в Європі зазначив, що радикальний рух «Талібан» досить успішно чинить опір американським військовим в Афганістані лише завдяки російській підтримки.

За його словами, представники американських спецслужб спостерігають все зростаючий вплив Росії в Афганістані, яка не тільки підтримує лідерів терористичної організації «Талібан» морально і фінансово, але й постачає їм військову техніку.

При цьому Кертіс Скапаротти не вважав за потрібне навести хоча б один доказ підтримки Російською Федерацією радикального руху «Талібан», який тривалий час веде непримиренну боротьбу з законним урядом Афганістану.

Уряд Росії неодноразово закликав міжнародне співтовариство визнати рух «Талібан» учасником переговорів по національному примиренню та встановленню миру в Афганістані, вважаючи, що офіційний Кабул вже сідав за стіл переговорів з лідерами цієї організації.

Згідно з офіційними даними, в даний час на території Афганістану дислокується угруповання збройних сил США, що налічує близько 13 тисяч військовослужбовців, що беруть у спецоперації зі знищення військових баз і лідерів терористичної організації «Талібан».
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *