Американським спецслужбам вдалося зламати комп’ютери російських хакерів | Телеграф

Американським спецслужбам вдалося зламати комп’ютери російських хакерів

Завдяки ретельно розробленій спецоперації фахівцям відділу інформаційної безпеки однієї американської розвідслужби вдалося не тільки припинити широкомасштабну атаку на сервери Держдепартаменту США, але і зламати камери відеоспостереження, встановлені на комп’ютерах зловмисників, йдеться в матеріалі видання Washington Post.
Завдяки цьому співробітники спецслужб отримали можливість зафіксувати особи кіберзлочинців, коли ті приходили на роботу і поверталися додому.

Повідомляється, що фахівці служби IT-безпеки зафіксували неодноразові спроби злочинців проникнути в несекретні сервери Держдепу і встановили за ними спостереження, періодично обриваючи канали комп’ютерного зв’язку.

За словами Річарда Леджетта – заступника директора агентства національної безпеки США, кіберзлочинці багаторазово встановлювали зв’язок з серверами Держдепартаменту, використовуючи для цього різні електронні пристрої.
Саме завдяки такій наполегливості злочинців фахівцям АНБ вдалося не тільки встановити їх точне місце розташування, але й зламати персональні комп’ютери зловмисників, змусивши їх передавати з їх відеокамер зображення.

В опублікованому виданням Washington Post матеріалі зазначається, що ця успішна спецоперація була проведена ще в листопаді 2014 року, після чого протягом тривалого часу агенти АНБ отримували відео, зняті камерами хакерів. Завдяки цьому вдалося встановити особи цілого ряду кіберзлочинців, більшість з яких в Агентстві національної безпеки США пов’язують з російськими спецслужбами.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *