На інформаційну безпеку до 2020 року будуть витрачати більш ніж 100 мільярдів доларів на рік | Телеграф

На інформаційну безпеку до 2020 року будуть витрачати більш ніж 100 мільярдів доларів на рік

Щорічний приріст ринку інформаційної безпеки становить близько 8,3%, і обіцяє до 2020 року досягти позначки 101 мільярд доларів, йдеться в прогнозі, підготовленому аналітичною компанією IDC.

Світовий ринок технологій, що забезпечують інформаційну безпеку урядових, громадських та приватних організацій, а також фізичних осіб продовжує стрімко зростати.
Тільки в нинішньому році на придбання обладнання, софтів і сервісів, які забезпечують якісний рівень захисту комп’ютерів і серверів від кібератак, різними компаніями і приватними особами витрачено понад 74 мільярдів доларів.

Безпека компаній, які систематично піддаються атакам кібершахраїв і здирників, знаходиться під пильною увагою їх керівників, які вимагають, щоб відповідні бюджети витрачались розумно, а інформаційна безпека перебувала на максимально високому рівні.

На думку аналітиків, найбільшу кількість коштів на інформаційну безпеку будуть витрачати банки, підприємства з безперервним виробництвом, а також органи державного управління.

Безперечним лідером ринку ІБ-технологій залишаться США, на території яких буде реалізовуватися величезна кількість новітніх технологій інформаційної безпеки. Друге місце впевнено займе Західна Європа, а на третє вийдуть  країни Азіатсько-Тихоокеанського регіону.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *