Стратегія інформаційної безпеки виходить на перший план | Телеграф

Стратегія інформаційної безпеки виходить на перший план

У жовтні в Москві обговорювали проблеми інформаційної безпеки країни на засіданні спеціальної комісії Ради безпеки, повідомляється на офіційному сайті Ради Безпеки РФ.
Основним питанням, піднятим на засіданні, стало забезпечення стратегічної безпеки Росії у світлі існуючих інформаційних загроз, а також протидія атакам і іншим інформаційним атакам на державні і фінансові установи країни.

Учасники наради вважають, що на сьогоднішній день реалізація стратегічних національних пріоритетів повинна забезпечуватися високим рівнем інформаційної безпеки, що захищає громадян країни від пропагандистського впливу певних країн та неурядових громадських організацій.

Комісія Радбезу підтримала ініціативу розробки сучасної науково-методичної бази, що дозволяє забезпечувати безпеку російських комунікаційних технологій і підвищувати рівень захищеності інформаційного суспільства.

Учасниками засідання було підтримано ряд практичних заходів щодо забезпечення гарантій інформаційної безпеки країни, а також підготовлені методичні вказівки для російських спецслужб і правоохоронних органів.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *